Renault NAWROT

Renault Nawrot

ul. Wrocławska 33b
55-095 Mirków

Skontaktuj się z nami +48 71 71 88 200

Godziny otwarcia:
Pn.-Pt. 8.00-19.00
Sob. 9.00-15.00

Zapraszamy do naszego salonu
Ul. Wrocławska 33 B
Długołęka, 55-095 Mirków

SALON NAWROT DŁUGOŁĘKA
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-19.00Sob. 9.00-15.00
Marcelina Dukiewicz
Marcelina DukiewiczRecepcja salonurecepcjasalonu@nawrot.pl71 71 88 260
Natalia Kicman
Natalia KicmanRecepcja salonun.kicman@nawrot.pl71 71 88 260
DZIAŁ HANDLOWY DŁUGOŁĘKA
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-19.00Sob. 9.00-15.00
Monika  Popławska
Monika PopławskaSzef Sprzedażypoplawska@nawrot.pl669 510 191
Marcin  Bednarski
Marcin BednarskiSpecjalista ds. sprzedażybednarski@nawrot.pl669 688 988
Maciej Ślipko
Maciej ŚlipkoSpecjalista ds. sprzedażyslipko@nawrot.pl607 820 211
Paulina Dubecka
Paulina DubeckaSpecjalista ds. sprzedażydubecka@nawrot.pl693 133 022
Dagmara Skiba
Dagmara SkibaSpecjalista ds. sprzedażyskiba@nawrot.pl693 133 137
Wojciech Ruta
Wojciech RutaSpecjalista ds. sprzedażyruta@nawrot.pl669 511 652
Marta Konefał-Gadzińska
Marta Konefał-GadzińskaSpecjalista ds. sprzedażykonefal-gadzinska@nawrot.pl781 002 781
Mateusz Pawlak
Mateusz PawlakSpecjalista ds. sprzedażym.pawlak@nawrot.pl607 209 025
Szymon Nowak
Szymon NowakSpecjalista ds. sprzedażys.nowak@nawrot.pl661 271 143
Przemyslaw Urbaniak
Przemyslaw UrbaniakKoordynator ds. Sprzedażyurbaniak@nawrot.pl609 827 877
Alina Mielczarek
Alina MielczarekLaborant handlowya.mielczarek@nawrot.pl71 71 88 259
SPRZEDAŻ FLOTOWA I SAMOCHODY DOSTAWCZE CENTRUM OBSŁUGI FIRM RENAULT PRO +
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-19.00Sob. 9.00-15.00
Marcin Wojsa
Marcin WojsaSzef Sprzedaży Pro+wojsa@nawrot.pl603 395 521
Dariusz Gryglak
Dariusz GryglakDoradca ds. sprzedaży Pro+gryglak@nawrot.pl669 510 537
Beniamin Kostas
Beniamin KostasDoradca ds. sprzedaży Pro+ Samochody Osoboweb.kostas@nawrot.pl781 535 781
Robert Burdzy
Robert BurdzyDoradca ds. sprzedaży Pro+r.burdzy@nawrot.pl601 228 497
Szymon Kopaczewski
Szymon KopaczewskiAsystent Działu Pro+s.kopaczewski@nawrot.pl781 841 181
DZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-19.00Sob. 9.00-15.00
Małgorzata Głowacka
Małgorzata GłowackaSprzedawca produktów finansowychglowacka@nawrot.pl605 847 735
Magdalena Miodyńska
Magdalena MiodyńskaSprzedawca produktów finansowychm.miodynska@nawrot.pl781 001 781
DZIAŁ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-19.00Sob. 9.00-15.00
Mateusz Falkowski
Mateusz FalkowskiSzef działu sprzedaży samochodów używanychm.falkowski@nawrot.pl693 885 858
Marcin  Paszkiewicz
Marcin PaszkiewiczSpecjalista ds. sprzedaży samochodów używanychm.paszkiewicz@nawrot.pl 663 333 444
Dariusz  Rydzanicz
Dariusz RydzaniczSpecjalista ds. sprzedaży samochodów używanychrydzanicz@nawrot.pl603 733 733
Małgorzata Szajkowska
Małgorzata SzajkowskaSpecjalista ds. sprzedaży samochodów używanychm.szajkowska@nawrot.pl693 050 661
Adam Kołodziej
Adam KołodziejSpecjalista ds. sprzedaży samochodów używanycha.kolodziej@nawrot.pl609 693 160
SERWIS MECHANICZY
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-20.00Sob. 8.00-15.00
Katarzyna Korlatowicz
Katarzyna KorlatowiczRecepcja serwisurecepcjaserwisu@nawrot.pl71 71 88 230
Sylwia Bogdanowicz
Sylwia BogdanowiczRecepcja serwisurecepcjaserwisu@nawrot.pl71 71 88 230
Wojciech Kleszczyński
Wojciech KleszczyńskiKierownik Biura Obsługi Klientaserwis.mech@nawrot.pl71 71 88 222
Jacek Piśko
Jacek PiśkoSzef Serwisu Mechanicznegoserwis.mech@nawrot.pl71 71 88 220
Paweł Smoliński
Paweł SmolińskiDoradca Serwisowyp.smolinski@nawrot.pl71 71 88 228
Bartłomiej Łuczak
Bartłomiej ŁuczakDoradca Serwisowyb.luczak@nawrot.pl71 71 88 226
Piotr Chowański
Piotr ChowańskiDoradca Serwisowyp.chowanski@nawrot.pl71 71 88 225
Marcin Włodarczyk
Marcin WłodarczykDoradca Serwisowym.wlodarczyk@nawrot.pl71 71 88 224
Kornel Barburski
Kornel BarburskiDoradca Serwisowyk.barburski@nawrot.pl71 71 88 224
SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-20.00Sob. 8.00-15.00
Arkadiusz Kaszkowiak
Arkadiusz KaszkowiakKierownik serwisu blacharsko-lakierniczegoserwis.blach@nawrot.pl71 71 88 213
Michał Siwecki
Michał SiweckiDoradca Klientam.siwecki@nawrot.pl 667 710 116
Radosław Kajmowicz
Radosław KajmowiczDoradca Klientar.kajmowicz@nawrot.pl693 915 093
Wiktor Musiał
Wiktor MusiałDoradca Klientaw.musial@nawrot.pl609 691 803
Ewelina Mielczarek
Ewelina MielczarekDoradca Klientae.mielczarek@nawrot.pl693 050 801
CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA
Godziny otwarcia:Pn.-Pt. 8.00-20.00Sob. 8.00-15.00
Marek Lebek
Marek LebekSzef Działu Części Zamiennychczesci@nawrot.pl71 71 88 241
Marek Nawrot
Marek NawrotZastępca Szefa Działu Części Zamiennychczesci@nawrot.pl71 71 88 241
Kamil Mysiorek
Kamil MysiorekMagazynier - Sprzedawcaczesci@nawrot.pl71 71 88 243
Mateusz Ważny
Mateusz WażnyMagazynier - Sprzedawcaczesci@nawrot.pl71 71 88 243
Dariusz Kuc
Dariusz KucSprzedawca części zamiennych i akcesoriówczesci@nawrot.pl71 71 88 202
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (pol.: ciasteczka) w celu zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony www.renault.pl oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Używamy cookies również po to, aby dostosować np. treść pokazywanych Ci reklam do Twoich zainteresowań oraz dzięki nim zostaje zapamiętany wybrany przez Ciebie salon lub konfiguracja samochodu. Jesli się nie zgadzasz możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies. Polityka Prywatności