Obsługa serwisowa

Klimatyzacja i widoczność

Poznaj nasze oferty Serwisu Renault związane z obsługą klimatyzacji i wymianą wycieraczek.

 

3072x1728 BanerekZtekstemPL V4.jpg.ximg.l 12 m.smart

 

Czujesz nieprzyjemny zapach, szyby zaczynają parować, a nawiew nie pracuje wydajnie? To może oznaczać, że filtr kabinowy w Twoim Renault jest już do wymiany.

 

Antyalergiczny Filtr Kabinowy Renault

 

Biofunkcyjny filtr kabinowy zwiększa ochronę przed alergenami, bakteriami, pleśnią i pyłem. Wchłania alergeny i zapobiega przedostawaniu się bakterii i grzybów pleśniowych do kabiny pasażerskiej. Oznacza to nie tylko czystsze powietrze w kabinie, mniejsze zmęczenie i większą koncentrację kierowcy, ale także czystsze powietrze dla pasażerów, szczególnie dzieci w zanieczyszczonym środowisku miejskim.

 

1536x1728 obrazek.jpg.ximg.l 4 m.smart

 

Antyalergiczne Filtry Kabinowe Renault zatrzymują 99,9% wszystkich bakterii i alergenów. To wpływa nie tylko na komfort w kabinie, ale także na bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów.*

 

 

Warstwy Antyalergicznego Filtra Kabinowego Renault

Warstwa o wysokiej wydajności filtrująca cząstki stałe

Wysoce wydajna warstwa filtracyjna blokuje praktycznie 99,9% większych cząstek, takich jak pył drogowy, pyłki, sadza, pył z opon i drobniejsze cząstki brudu.

Warstwa węgla aktywnego

Wysokiej jakości modyfikowana warstwa węgla aktywnego usuwa nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy, w tym ozon, dwutlenek siarki i tlenki azotu.

Warstwa biofunkcyjna

Antybakteryjna powłoka biologiczna z naturalnym polifenolem zatrzymuje niemal wszystkie alergeny i zapewnia, że bakterie i pleśnie (grzyby) nie mają źródła pożywienia.

3072x1728 Warstwy.png.ximg.l 12 m.smart

Pobierz broszurę i dowiedz się więcej

Pobierz

 

 

Typy filtrów kabinowych

 Tabela filtry.png.ximg.l 12 m.smart

 

Dlaczego polifenol?

 

 1536x1728 particles.jpg.ximg.l 4 m.smart

 

Polifenol jest organicznym środkiem, który zapobiega rozwojowi wszelkiego rodzaju chorób. Ogranicza możliwości rozwoju mikroorganizmów, a jednocześnie zapobiega przedostawaniu się alergenów do kabiny pojazdu.

 

 

Czy wiesz, że:

1536x1728 autko2.jpg.ximg.l 4 m.smart

 

  • Alergia może dotknąć każdego, niezależnie od wieku.
  • Co trzeci mieszkaniec Unii Europejskiej cierpi na katar sienny.
  • Najbardziej wrażliwe na reakcje alergiczne są dzieci i osoby starsze.
  • Globalne ocieplenie powoduje wzrost rozprzestrzeniania się alergennych roślin i wydłuża okres pylenia.
  • Kichanie przy prędkości 80 km/h powoduje, że kierowca ma zamknięte oczy na dystansie 25 m.

 

 

*Antyalergiczny Filtr Kabinowy Renault odfiltrowuje powietrze wewnątrz samochodu. Filtr kabinowy należy wymieniać zgodnie z programem przeglądów producenta dla danego samochodu. Ze względu na ilość zanieczyszczeń występujących w powietrzu oraz w trosce o komfort kierowcy i pasażerów zachęcamy do wymiany filtra kabinowego co rok lub co 15 000 km.

 

 

 

Klimatyzacja

Dbaj o powietrze, którym oddychasz.

renault service climatisation.jpg.ximg.l 6 m.smart

 

Klimatyzacja zarówno ogrzewa jak i chłodzi. Usuwa zaparowanie, reguluje temperaturę i oczyszcza powietrze dzięki filtrowi antyalergicznemu zaprojektowanemu specjalnie przez Renault. Ciesz się dłużej z dobrej jakości klimatyzacji i zwiększ komfort jazdy dzięki Serwisowi Renault.

 

 

 

 

 

 

Widoczność

Dbaj o widoczność.

kadjar wycieraczki 2

 

Złe warunki pogodowe i zmiany meteorologiczne (UV, powietrze, deszcz) powodują zużycie naturalnej gumy, zmniejszając skuteczność wycieraczek. Serwis Renault zapewnia lepszą widoczność, oferując płaskie i ciche wycieraczki. Idealnie przylegają do przedniej szyby, gwarantując dokładne jej osuszanie, byś mógł jechać spokojnie.

 

 

 

Nawrot Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 33 B, Długołęka, 55-095 Mirków
SERWIS MECHANICZNY
Tel. 71 71 88 220
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ułatw sobie życie z Serwisem Renault

Serwis