Renault KADJAR. Podążaj własnymi drogami

12 maja przyjdź z rodziną do salonów Renault i zobacz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was.

 

Renault Solo Star Wars

 

Marka Renault ma zaszczyt ogłosić nawiązanie współpracy ze STAR WARS™ w ramach premiery nowego filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny - historie”, który wchodzi do kin już 25 maja 2018 r.

Aby uczcić to wydarzenie Renault KADJAR, Han Solo i Chewbacca pokażą, jak podążać własnymi drogami.
Można spodziewać się kosmicznej przygody, w której Renault KADJAR znajdzie się w samym środku szaleńczego pościgu. Na szczęście z pomocą Chewbacci i jego kuszy energetycznej wszystko musi się udać. Z takim wsparciem oraz napędem 4WD Lock ucieczka jest tylko kwestią czasu!
Rusz na spotkanie przygodzie razem z naszymi wszechstronnymi crossoverami. Odkryj wyposażenie nie z tej ziemi i umów się na jazdę próbną.

Gotowy na zwrot akcji? Weź udział w konkursie i wygraj Renault KADJAR.

Dowiedz się więcej


 Pobierz cennik    |    Pobierz broszurę


 

 

 

Technologie

renault kadjar solo 004.jpg.ximg.l 6 m.smartNapęd na 4 koła
Chcesz jeździć po wszystkich drogach? Przekręć pokrętłem, aby wybrać najlepszy tryb: napęd tylko na koła przednie, rozłożenie siły napędu na przednią i tylną oś w proporcji 50/50 lub tryb Auto, który automatycznie steruje przyczepnością.
renault kadjar solo 005.jpg.ximg.l 6 m.smartPanoramiczny szklany dach
W pełni korzystaj z widoków i wpuść światło do kabiny poprzez panoramiczny, szklany dach Renault KADJAR.
renault kadjar solo 002.jpg.ximg.l 6 m.smartAktywny system nagłego hamowania
System ten ostrzega kierowcę o ryzyku kolizji z poprzedzającym pojazdem. Jeśli kierowca nie reaguje lub reaguje zbyt wolno, włącza się aktywny system nagłego hamowania, aby uniknąć kolizji.
renault kadjar solo 003.jpg.ximg.l 6 m.smartSystem kontroli martwego pola
System wykrywa obecność pojazdu w strefie martwego pola, nawet ścigacze, i ostrzega kierowcę za pomocą sygnału świetlnego na zewnętrznym lusterku wstecznym.

 

 

 

Konkurs

"Droga na kosmiczny seans"

Od 12 do 30 maja wejdź na stronę konkursową, wykonaj zadanie polegające na dodaniu zdjęcia, pobierz kod i potwierdź go u najbliższego dealera. Wygraj Renault KADJAR oraz wyjątkowe nagrody z filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”: powerbank, kubek termiczny, USB i zestaw magnesów na lodówkę.

Weź udział w konkursie i wygraj Renault KADJAR

Regulamin

1536x864nagrody2.jpg.ximg.l 12 m.smart

 

 

 

 

Renault KADJAR już od 69 900 zł z ubezpieczeniem 2,9%*

 cover.jpg.ximg.l 6 m.smart

 

Twoja przygoda zaczyna się tutaj...

 

Wyjedź poza utarte trasy za kierownicą Renault KADJAR, naszego crossovera zaprojektowanego by spełnić Twoje marzenia o przygodach.

 

 

*Cena promocyjna 69 900 zł dotyczy Renault Kadjar w wersji Life Energy TCe 130 i zawiera już rabat w wysokości 8 000 zł. Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartości samochodu dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla Renault Kadjar. Oferta ubezpieczenia 2,9% skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.