Od wielu lat marka Renault jest niekwestionowanym liderem sprzedaży samochodów dostawczych na rynku Europejskim. Tak wysoka pozycja z rynku europejskiego przekłada się bezpośrednio na rynek polski gdzie samochody dostawcze marka Renault zajmuje czołową pozycję pod względem ilości sprzedanych pojazdów, których nadwozia zostały zmodyfikowane.

Takie modyfikacje obejmują między innymi zabudowy na podwoziu (skrzynie otwarte, skrzynie z plandeką, kontenery, wywrotki, auto lawety) oraz zabudowy wewnętrzne w furgonach (adaptacje do przewozu dodatkowych osób, izotermy wewnętrzne oraz zabudowy warsztatowe).

Drzemiący w samochodach dostawczych marki Renault potencjał odnośnie możliwości modyfikacji sprawił, że od kilku już lat organizowana jest KARAWANA AUT MODYFIKOWANYCH. Ideą tego przedsięwzięcia jest pokazanie klientom możliwości modyfikacji, które można dokonać na pojazdach marki Renault za pomocą kilkunastu aut tego typu prezentowanych w koncesjach Renault PRO+, do których należy salon Nawrot Sp. z o.o.

 

Poniżej prezentujemy galerię różnych modeli samochodów dostawczych, modyfikowanych na indywidualne potrzeby naszych Klientów.